Zaboravili ste lozinku?
GDi d.o.o.

DOSTAVLJAČ (m/ž)

Zagreb
Ostalo
jobs@gdi.net
GDi je inovativna srednjoeuropska tvrtka IT tvrtka. Iza nas je 30 godina uspješnog rasta, uredi u 12 zemalja i preko 1.000 klijenata u 12 vremenskih zona.

S obzirom na povećanje obujma posla, potrebno nam je pojačanje u timu te smo u potrazi za brzom, komunikativnom i susretljivom osobom za poziciju Dostavljač (m/ž).

Opis posla:
•	Poslovi nabave i dostave službene dokumentacije
•	Zaprimanje i slanje pošte
•	Logistička podrška u organizaciji raznih internih i eksternih evenata
•	Rad na administrativnim zadacima i ostalim poslovima prema uputi voditelja
Uvjeti:
•	Aktivna studentska prava minimalno sljedećih 6 mjeseci
•	Mogućnost rada 25 ili više sati tjedno
•	Vozačka dozvola B kategorije
•	Izvrsno znanje engleskog jezika
•	Organiziranost, spretnost, snalažljivost i brzina tijekom obavljanja posla
•	Komunikativnost i otvorenost, izrazita ljubaznost i odgovornost
•	Iskustvo rada na sličnim poslovima je prednost

Što ti nudimo:
•	Rad u dinamičnom okruženju renomirane i uspješne međunarodne tvrtke
•	Mogućnost kontinuiranog učenja i stjecanja novih vještina
•	Dodatne pogodnosti (kava, čaj, voće, druženja)

Ukoliko želiš postati dio našeg tima, molimo te da nam pošalješ svoj životopis i motivacijsko pismo s naznakom “Dostavljač (m/ž)” na mail jobs@gdi.net do 29.8.2019.