Zaboravili ste lozinku?
ADAC Service Adria d.o.o.

Call centar

Zagreb
Ostalo
job@anshr.adac.de
ADAC Service Adria d.o.o. traži studente/ice za posao- Agent u pozivnom centru

Vrsta posla: Agent u pozivnom centru

Mjesto obavljanja posla:  ADAC Service Adria d.o.o., Oreškovićeva ulica 6H/1, 10010 Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: 01.07. – 15.09.2019. god. ; moguće i do 30.09.2019. god.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 35,00 hrk

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.):

52,50 hrk neto cijena sata za rad nedjeljom, praznicima, blagdanima

Opis posla:

sezonski posao

koordinacija najbrže moguće pomoći našim članovima kao organizacija pomoći na cesti i prijevoz vozila

Posebna znanja i vještine:

Vrlo dobro znanje njemačkog jezika u govoru i pismu, poželjno je i znanje engleskog jezika

Izvrsne komunikacijske vještine, pozitivan stav, izražen timski duh i ustrajnost u radu

Poznavanje rada na računalu (MS-Office)

Spremnost na rad u smjenama, vikendom i blagdanima

Radno vrijeme: 8 sati dnevno, smjenski rad, između 7-22 sati

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

Ostale napomene i uvjeti:

- osobni razgovor vrši poslodavac

- Priprema uključuje internu edukaciju o proizvodima osiguranja, sporazumima s našim pružateljima usluga, organizacijskim mjerama kao i korištenje specijaliziranih računalnih programa. Istu poslodavac plaća kao redovan rad!

Način i kontakt za prijavu studenata:

- Uz motivacijsko pismo priložite i životopis sa svojim kontakt podatcima na njemačkom jeziku te šaljete na: job@anshr.adac.de