Zaboravili ste lozinku?
Ciklopea d.o.o.

Asistent za provjeru kvalitete prijevoda

Zagreb
Ostalo
hr@ciklopea.com
Ciklopea d.o.o. traži studenta/icu za poziciju - Asistent za provjeru kvalitete prijevoda

Vrsta posla: Asistent za provjeru kvalitete prijevoda

Mjesto obavljanja posla: Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: odmah, rad na duži period

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 25 kn

Opis posla:

- tehnička priprema dokumenata za rad u CAT alatima

- OCR i uređivanje dokumenata

- tehnička provjera kvalitete prijevoda

- sudjelovanje u izradi i provedbi strategije provjere kvalitete za pojedine prevoditeljske projekte, uključujući izradu uputa, glosara i sl.

- provjera sukladnosti prevoditeljskih projekata s postavljenim zahtjevima

- komunikacija i koordinacija s ostalim članovima projektnog tima

Posebna znanja i vještine:

- napredno poznavanje rada u MS Officeu i općenito visoka razina informatičke pismenosti

- poznavanje ćirilice

- poznavanje rada u OCR alatima - prednost

- napredno znanje engleskog ili njemačkog jezika – prednost

- iskustvo u prevođenju i upotrebi CAT i QA alata – prednost

- pozitivan stav prema radu

- sposobnost zapažanja detalja, pedantnost u radu

- napredna informatička pismenost

- sklonost radu u timu

- dobre organizacijske sposobnosti, sposobnost rada u rokovima, fleksibilnost i prilagodljivost promjenama

- analitičnost i sposobnost praćenja usmenih i pisanih uputa

- samostalnost i odgovornost u radu

Radno vrijeme: 9-17h / fleksibilno / rad u uredu/rad od kuće

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)