Zaboravili ste lozinku?
Umjetnička organizacija MissArt

Asistent produkcije

Zagreb
Ostalo
posao@missart.hr
Umjetnička organizacija MissArt traži studente/ice za poslove - Asistent produkcije

OPIS POSLA
Nezavisna produkcijska kuća MissArt traži studenta za obavljanje pomoćnih poslova tijekom snimanja dugometražnog igranog filma. Snimanje se odvija na više lokacija (Zagreb, Vukovar i Beograd), a putni troškovi, hrana i smještaj su plaćeni.

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS
Komunikativnost, rad u timu, organizacijske vještine, odgovornost

Radno vrijeme: 6 sati svakim radnim danom prije snimanja, 10h/dan tijekom snimanja
Mjesto rada: Zagreb
Početak i očekivano trajanje posla: Od 24.02. do 02.04.2020.
Satnica: 26 kn + propisana uvećanja
Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): Putni troškovi, hrana i smještaj plaćeni

Ostale napomene i uvjeti:
Poželjno je da student ima prijašnjih iskustava na sličnim poslovima ili da je student Akademije dramskih umjetnosti, ali nije uvjet