Zaboravili ste lozinku?
Poduzeće za informatičke usluge d.o.o. | Advance IT

ASISTENT PODRŠKE APLIKACIJAMA (m/ž) (3 izvršitelja)

Zagreb
Ostalo
posao@advanceit.hr
Tvrtka Advance IT iz Zagreba nudi širok raspon usluga u području naprednih informatičkih tehnologija. Advance IT je specijaliziran za poslove informatičke podrške na vlastitoj lokaciji, te na lokaciji korisnika. U svakodnevnom poslovanju tvrtka pruža specijaliziranu podršku koja uključuje podršku korištenja aplikacija, neprekidni monitoring IT sustava putem nadzornog centra i održavanje infrastrukture te podršku putem support centra.

Opis posla
• Podrška krajnjim korisnicima globalne aplikacije upravljanja dokumentima prilagođene korporativnom poslovnom okruženju
• Provjera točnosti test procedura (Dry run)
• Pisanje korisničke dokumentacije na engleskom
• Administrativni poslovi (npr. prikupljanje podataka o rezultatima testiranja i problemima (issue log),
• pisanje izvještaja o statusu testiranja i praćenje statusa rješavanja problema
• Javljanje i odgovaranje na upite korisnika
• Vođenje popratne administracije poziva
Uvjeti
• Minimalna stručna sprema: Student, apsolvent, Prvostupnik, VŠS, poželjno tehničkih ili prirodnih fakulteta,
• Razvijene komunikacijske i organizacijske vještine, temeljitost
• Odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Aktivno korištenje MS Office paketa
• Spremnost na suradnju i podređenost timskom radu
• Spremnost na rad i interakciju s korisnicima na profesionalnoj razini
Što nudimo?
• Ugovor o radu na određeno vrijeme uz mogućnost produžetka
• Pozitivna radna atmosfera u mladom timu stručnjaka
• Profesionalan razvoj
• Dinamično okruženje

Započnite svoj profesionalni razvoj u Advance IT
Ukoliko želite raditi u izuzetno poticajnoj okolini koja prepoznaje značenje i ulogu zaposlenika, surađivati sa stručnjacima iz svih područja – postanite dio Advance IT tima!
Ako se u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru te udovoljavate navedenim uvjetima, svoje motivacijsko pismo i životopis nam dostavite na posao@advanceit.hr