Zaboravili ste lozinku?
Hrvatsko društvo likovnih umjetnika

Asistent muzejskog tehničara (m/ž)

Zagreb
Ostalo
galerije.hdlu@gmail.com
NATJEČAJ ZA ASISTENTA/ICU MUZEJSKOG TEHNIČARA

Pozivamo zainteresirane studente/ice da se jave za posao asistenta/ice muzejskog tehničara.

Broj traženih radnika: 10
Vrsta zaposlenja: studentski posao
Natječaj vrijedi od: 02.03.2018.
Natječaj vrijedi do: 15.03.2018.
Naknada za rad: 20 kn/h neto

OPIS RADNOG MJESTA:

Zaposlenik će obavljati sve potrebne aktivnosti i poslove vezane uz tehnički postav i rastavljanje izložbi.

Posao se obavlja projektno, po potrebi, uz prethodni dogovor s muzejskim tehničarom i voditeljicama galerija.

Isplata se vrši preko studentskog ugovora, a honorar iznosi 20 kn po satu neto.

UVJETI:

• Vlastiti studentski ugovor
• Raspoloživost i studentska prava najkraće do 1. rujna 2019.
• Vještina rukovanja s alatima i digitalnim te audiovizualnim uređajima
• Poznavanje engleskog jezika
• Prethodno iskustvo na sličnim poslovima
• Organiziranost i preciznost
• Sklonost radu u grupi
• Odgovornost
• Komunikativnost
• Vozačka dozvola B kategorije je prednost, ali nije uvjet

Prijave se šalju na galerije.hdlu@gmail.com zaključno s 15. ožujkom 2018.

U naslovu e-maila treba pisati "Natječaj za asistenta/icu muzejskog tehničara"; a kandidat/kinja treba navesti:

– datum i godinu rođenja
– studij i godinu koju pohađate
– prethodno iskustvo na sličnim poslovima

Razgovor sa kandidatima/kinjama obaviti će se 22. ožujka 2018. prema naknadno dogovorenom rasporedu.