Zaboravili ste lozinku?
Nova TV d.d.

Asistent/ica TV i Video usluga

Zagreb
Ostalo
posao@novatv.hr
Opis posla:
- priprema i objava sadržaja (uključujući i video sadržaj) na TV portalima Nova TV grupe (novatv.hr, domatv.hr, oyo.hr)
- priprema i objava sadržaja na teletext platformi
- koordinacija sa ostalim web portalima Nova TV grupe, programskim odjelom te odjelom marketinga i PR-a
- upravljanje korisnicima

Uvjeti:
- edukacija (razina, smjer): student društvenog usmjerenja, novinarstva ili komunikacijskih znanosti
- komunikativne, proaktivne, marljive i odgovorne osobe s izraženim interesom za rad u dinamičnom svijetu medija
- interes za medije i televizijski sadržaj
- iskustvo u medijima (poznavanje interneta i televizije) je prednost, ali nije neophodno
- znanje engleskog jezika, odlično poznavanje hrvatskog jezika i gramatike
- odlično poznavanje opće kulture
- aktivno korištenje MS Office programa

Radno vrijeme: 6-satno radno vrijeme, rad u smjenama (radni tjedan + vikend), raspored rada na temelju dogovora unutar tima, na dulji vremenski period.
Mjesto rada: Nova TV, Remetinečka cesta 139, Zagreb.
Sve ostale informacije o tome kako je posao organiziran i što se od njih očekuje, studenti/ce će dobiti na razgovoru.

Zainteresirane studente molimo da se prijave na mail posao@novatv.hr do nedjelje 12.11.2017. sa naznakom posla za koji se prijavljuju u predmetu maila: „Asistent/ica TV i Video usluga“