Zaboravili ste lozinku?
Addiko bank d.d.

Agent u pozivnom centru

Zagreb
Ostalo
Addiko bank d.d. traži studenta/icu za rad u pozivnom centru.

OPIS POSLA
telefonsko kontaktiranje klijenata dužnika u svrhu naplate potraživanja
administracija poziva
prikupljanje i evidentiranje povratnih informacija i dogovora s klijentima

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS
studenti i apsolventi s aktivnim studentskim pravima i valjanom iskaznicom SC-a
raspoloživost za rad u smjeni od 8 sati svih 5 dana u tjednu
mogućnost rada na duži period
izražene komunikacijske vještine
marljivost i ambicioznost
orijentiranost prema uspjehu i ostvarenju ciljeva
sposobnost planiranja i organizacije

Radno vrijeme: prema dogovoru
Naknada po satu: 25,00 kn + bonusi
Mjesto rada: Slavonska avenija 6, Zagreb

Način i kontakt za prijavu studenata
Pošalji životopis na hrvatskom jeziku putem linka:  https://addiko-bank-cro.talentlyft.com/jobs/agent-u-pozivnom-centru-student-mz-eIN