Zaboravili ste lozinku?
ADAC Service Adria d.o.o.

Agent/ica u pozivnom centru

Zagreb
Ostalo
job@anshr.adac.de
ADAC Service Adria d.o.o. traži studente/ice za posao: Agent/ica u pozivnom centru

Mjesto obavljanja posla: Oreškovićeva ulica 6H/1, 10010 Zagreb
Početak i očekivano trajanje posla: od 01.10.2019.
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 35 kn/h

Opis posla:
- sezonski posao
- koordinacija najbrže moguće pomoći našim članovima kao organizacija pomoći na cesti i prijevoz vozila

Posebna znanja i vještine:
- vrlo dobro znanje njemačkog jezika u govoru i pismu, poželjno je i znanje engleskog jezika
- izvrsne komunikacijske vještine, pozitivan stav, izražen timski duh i ustrajnost u radu
- poznavanje rada na računalu (MS-Office)
- spremnost na rad u smjenama, vikendom i blagdanima

Radno vrijeme: 10 sati tjedno (tijekom akademske god.), u sezoni 8 sati dnevno (1.7.-15.09.), smjenski rad, između 7-22 sati (prema mogućnostima/rasporedu studenata)

Ostale napomene i uvjeti:
- osobni razgovor vrši poslodavac

Priprema uključuje internu edukaciju o proizvodima osiguranja, sporazumima s našim pružateljima usluga, organizacijskim mjerama kao i korištenje specijaliziranih računalnih programa. Istu poslodavac plaća kao redovan rad! Trajanje 1. stupnja edukacije 5 dana, 8 sati.

Način i kontakt za prijavu studenata:
Uz motivacijsko pismo priložite i životopis sa svojim kontakt podatcima na njemačkom jeziku te šaljete na: job@anshr.adac.de