Zaboravili ste lozinku?
Vipnet d.o.o.

Administrativni suradnik za modeliranje poslovnih procesa (m/ž)

Zagreb
Ostalo
karijere@vipnet.hr
Studiraš, a prepoznaješ se u nižim izjavama:

•	Kada vidim kaos, moram uvesti strukturu.
•	Kada objašnjavam nešto komplicirano – nacrtam.
•	Nikada ne propuštam detalje.
•	Znam kako jednostavno vizualizirati nešto što je kompleksno i to me veseli
•	Ako nešto ne znam – saznam i ne odustajem.
•	Obraćam pažnju na dosljednost i preciznost.
•	Znam što znači BPMN kratica.
•	Volim raditi u opuštenom i zabavnom okruženju.
Super, mi tražimo upravo tebe! Prijavi se, a mi ćemo ti pružiti mogućnost sudjelovanja na ekstra zanimljivim radionicama na kojima ćeš čuti mnogo novih i korisnih informacija. Plus naravno zabavnu ekipu i dobru satnicu.

Opis posla:

Modeliranje AS IS i TO BE poslovnih procesa u Aris alatu prema informacijama prikupljenim na radionicama s procesnim ekspertima.

Prikupljene informacije sadržavaju opis poslovnog procesa:
•	procesne uloge,
•	procesne korake
•	veze između njih

Sve navedeno je ispisano na „Post-it“ papirićima, a tvoj zadatak će biti grafički organizirati i vizualno jasno modelirati u Aris alatu (u BPMN prikazu).
Ne moraš sudjelovati na radionicama, no bit će ti omogućeno kako bi što više naučio i lakše razumio poslovne procese te kako ih oblikovati u Arisu.

Kriteriji za kandidate:

Student si Ekonomije (Poslovna ekonomija), Algebre (Programsko inženjerstvo) ili fakulteta tehničkog usmjerenja. Tvoja discipliniranost, sustavnost i pedantnost ti uvelike olakšavaju rad. Uz to si stekao i dobre sposobnosti organizacije i povezivanja elemenata te dobre sposobnosti izrade vizualno jasnih i strukturiranih dijagrama. Poznaješ BPMN, a engleski jezik i MS Office su ti mačji kašalj.

Uvjeti:

Radio bi prema potrebi (jedan do dva dana tjedno) prema unaprijed utvrđenom rasporedu u svježe renoviranim uredima na Vrtnom putu 1 u Zagrebu i za to dobivao 25kn po satu preko vlastitog studentskog ugovora do najmanje lipnja 2019.

Svi zainteresirani studenti mogu se prijaviti putem sljedećeg linka: https://bit.ly/2vB4Zh7 najkasnije do 31.08.2018. (30.08. do 23:59h), a ukoliko imaš dodatnih pitanja javi nam se mailom na adresu karijere@vipnet.hr.
Veselimo ti se!
Tvoj Vip!