Zaboravili ste lozinku?
Wiener osiguranje Vienna Insurance Group d.d.

Administrativni poslovi

Zagreb
Ostalo
posao@wiener.hr
Wiener osiguranje Vienna Insurance Group d.d. traži studente/ice za administrativne poslove u službi pravnih poslova.

OPIS POSLA
administrativni poslovi

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS
motivacija, odgovornost, spremnost na usvajanje novih znanja i stjecanje iskustva

Mjesto obavljanja posla: Slovenska ulica 24, Zagreb
Početak i očekivano trajanje posla: početak rada 16.12
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 25,39 kn/h
Radno vrijeme: od ponedjeljka do petka, po mogućnosti 8 sati

Ostale napomene i uvjeti: Ako si spreman/na na stjecanje novih znanja i iskustava, a uz to voliš rad u timu onda je ovo pravi posao za tebe. Mi smo uvijek spremni učiniti korak više, a ključ našeg uspjeha je zadovoljstvo zaposlenika. Zakoračite s nama u uspješnu budućnost i ostvarite svoj puni potencijal!

Način i kontakt za prijavu studenata
Pošaljite nam svoj CV na posao@wiener.hr