Zaboravili ste lozinku?
REVIKROG d.o.o.

Administrativni poslovi

Zagreb
Ostalo
info@revikrog.hr
REVIKROG d.o.o. traži studenta/icu za administrativne poslove. Prednost apsolventima smjera računovodstvo i revizija. Tijekom planiranja poslova u obzir će se uzeti obveze studenta na fakultetu.

OPIS POSLA
Sudjelovanje u procesima revizije financijskih izvještaja
Izrada vodećih papira
Izračuni pokazatelja
Sudjelovanje u pripremi upitnika i zahtjeva za informacijama / dokumentacijom potrebnima za izradu izvještaja
Sudjelovanje u izradi izvještaja
Po potrebi pomoć ostalim članovima tima u administrativnim poslovima

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS
Sistematičnost
Analitičnost
Odgovornost prema planiranim ciljevima i rokovima
Spremnost na prilagodbu novim okruženjima i izazovima
Sposobnost rada u timu
Inicijativnost
Razvijene vještine pismenog i usmenog izražavanja

Radno vrijeme: ponedjeljak – petak; 8:30-16:30 h
Naknada po satu: 25,00 kn
Mjesto rada: Zatišje,8A, Zagreb