Zaboravili ste lozinku?
Mylan Hrvatska d.o.o.

Administrativni poslovi

Zagreb
Ostalo
ivna.miljanovic@mylan.com
Mylan Hrvatska d.o.o. traži studenta/icu za administrativne poslove

Opis posla:
Administrativni poslovi u računovodstvu, priprema dokumentacije za knjiženje, unošenje podataka u interne baze podataka i u excel tablice.

Posebna znanja i vještine:
Preciznost, analitičko razmišljanje, napredno poznavanje rada na računalu, samostalnost u obavljanju poslova, znanje engleskog jezika

Mjesto obavljanja posla: Zagreb
Početak i očekivano trajanje posla: odmah, 6-12 mjeseci
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 25,00 kn/h

Radno vrijeme: puno radno vrijeme uz mogućnost dogovora oko odsutnosti radi fakultetskih obaveza
Ostale napomene i uvjeti: Uvjet – studenti ekonomije – završna godina ili apsolventi
Mogućnost zapošljavanja nakon završetka fakulteta

Prijava sa kratkim CV-em na mail: ivna.miljanovic@mylan.com