Zaboravili ste lozinku?
Wiener osiguranje Vienna Insurance Group d.d.

Administrativni poslovi

Zagreb
Ostalo
posao@wiener.hr
Wiener osiguranje Vienna Insurance Group d.d. traži studenta/icu za računovodstveno-financijske poslove

Mjesto obavljanja posla: Slovenska ulica 24, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: 26.08.-26.09.; do daljnjega

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30 kn/h

Opis posla: knjiženje poslovnih događaja, sastavljanje financijskih izvještaja, poreznih i regulatornih izvješća sukladno MSFI, poreznim i zakonskim propisima.

Posebna znanja i vještine: samoinicijativnost, odgovornost, energičnost, analitičnost, preciznost, kreativnost, proaktivan pristup pri izvršenju zadataka, spremnost na usvajanje novih znanja i kontinuirano usavršavanje. Napredno znanje MS Office paketa, vrlo dobro poznavanje engleskog jezika. Smjer računovodstvo, 5. godina, prosjek ocjena najmanje vrlo dobar. Radno vrijeme: radno vrijeme prema dogovoru, po mogućnosti 8 sati dnevno (pon-pet)

Ostale napomene i uvjeti: Ako ste vedra, dinamična i komunikativna osoba sklona timskom radu, ako ste željni stjecanja novih znanja i iskustava pridružite se nam se i pošaljite svoj CV. Molimo da se jave samo redovni studenti koji imaju vlastiti ugovor.

Način i kontakt za prijavu studenata: posao@wiener.hr
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI
ClueGo Escape Room
Došen Stevo - Paint & Wine, obrt za umjetničko stvaralaštvo i druge usluge
Agencija za komercijalnu djelatnost - proizvodno, uslužno i trgovačko d.o.o.
Projectiva j.d.o.o.
ESPORTS UDRUGA HRVATSKE
Lešković Martin - THE ART OF FUN, obrt za usluge
Žuti mačak d.o.o.
Biočić Ivan - SPECTRE GROUP, obrt za poslovno savjetovanje
Iskonsko Studio
Grubišić Dominik - STEM-online, obrt za edukaciju i druge usluge
LPP Croatia d.o.o.