Zaboravili ste lozinku?
Televizija Classicum d.o.o.

Administrativni posao

Zagreb
Ostalo
jobs@klasiktv.com
Televizija Classicum d.o.o. traži studenta/icu za Asistenta/icu u financijama i nabavi.

OPIS POSLA
korespondencija s domaćim i međunarodnim partnerima (telefon, e-mail)
skeniranje, kopiranje i arhiviranje dokumentacije; unos podataka u sustav
vođenje internih evidencija
knjiženje ulaznih računa i putnih naloga
pošta (prijem pošte, sortiranje, priprema za slanje, evidencija o slanju)
prijem stranaka
nabava uredskog i potrošnog materijala
podrška rukovodstvu tvrtke te ostalim kolegama po potrebi
drugi uredsko-administrativni poslovi ovisno o potrebama poslovanja

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS
studenta/icu ekonomije-smjer financije/računovodstvo ili srodno tome, završne godine studija, ali nije uvjet
osobu spremnu na rad i edukaciju
samostalnu, pismenu, analitičnu i komunikativnu osobu
posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
obavezno jako dobro znanje engleskog jezika
informatička pismenost (napredno znanje Excela)

Radno vrijeme: ponedjeljak - petak, 4 sata na dan prema dogovoru
Naknada po satu: 27,00 kn
Mjesto rada:  Šoštarićeva 10, Zagreb

Način i kontakt za prijavu studenata
Svoj životopis molim poslati na: jobs@klasiktv.com