Zaboravili ste lozinku?
Virtualni asistent

Prijevod standardiziranih dokumenata s hrvatskog na njemački i obrnuto (m/ž)

Zagreb
Ostalo
v.tomic@virtualni-asistent.hr
Germanisti/apsolventi, za prijevod standardiziranih dokumenata s hrvatskog na njemački i s njemačkog na hrvatski, odlično znanje njemačkog jezika, rad u agenciji.

Pružamo Vam priliku da zabilježite radno iskustvo u prevoditeljskoj agenciji, dobijete uvid u poslovanje poduzeća mimo prevođenja koje će Vam biti potrebno ako se želite samostalno baviti prevođenjem.

Opis posla:

- primanje stranaka, skeniranje dokumenata, uvezivanje prijevoda, pisanje račune, itd. Isto tako radili biste tipizirane prijevode (ubacujete samo osnovne podatke u već postojeći predložak prijevoda tipa diploma, svjedodžba, potvrda o nekažnjavanju, itd.) sa i na njemački.

Potrebno znanje i vještine:

- odlično znanje njemačkog jezika u pismu
- poznavanje rada na aplikacijama MS Office (Word, Excel)
- visoka odgovornost prema radu

Od studenta se očekuje da je pedantan, samostalan, ljubazan, komunikativan i pristupačan klijentima

Uvjeti:
- obavezno reguliran status redovnog studenta

Cijena sata: 20 kn + stimulacija za prave prijevode

Radno vrijeme: minimalno 4 sata dnevno, dugoročno

Zainteresirane studente molimo da pošalju životopis s brojem telefona i kratku informaciju koliko bi sati dnevno ili koliko bi dana tjedno mogli raditi

U predmetu/subjektu maila potrebno navesti: student DE