Administrativni posao

Angla - Škola stranih jezika

Zagreb

Rok prijave za ovaj posao je prošao.

Opis posla: traži se studentica za uredske poslove.
Posao se sastoji od obavljanja administrativnih poslova sukladno potrebama škole:
- javljanje na telefon
- pružanje informacija o tečajevima
- administriranje upisa u tečajeve
- organizacija testiranja i koordinacija s profesorima
- ostali administrativni poslovi

Uvjeti:
Tražimo proaktivne, snalažljive, marljive i odgovorne studentice s izraženim komunikacijskim vještinama.
Poželjno iskustvo u obavljanju administrativnih poslova.
Odlično znanje engleskog jezika.
Aktivno korištenje MS Office programa.
Studentice s aktivnim studentskim pravima.
Prednost imaju studentice FFZG i UFZG zbog poznavanja prirode posla i mogućnosti kasnijeg angažmana na drugim (nastavničkim) poslovima.

Mjesto/adresa rada: Zagreb, Galjufova 5 (Kvatrić)

Radno vrijeme: potreba za radom osobe je svaki dan od ponedjeljka do četvrtka od 17h do 20h, s eventualnim promjenama satnice u skladu s potrebama. Tražimo osobu na koju možemo računati kroz duži vremenski period (svakodnevno do sredine lipnja 2016.).
Planiran početak rada: 11.01.2016.
Kontakt osoba: Dina Kuiš; tel: 01/4664-199;
Zainteresirane molimo da se prijave na mail dina@angla.hr do ponedjeljka, 04.01.2016.

Pogledaj sve poslove

Komentari

Vezani poslovi

Prodajni referent

Nutricius d.o.o.

Zagreb

20.01.2017

Satnica: 20

Studentski posao

Hrvatski Telekom

Zagreb

06.01.2017

Satnica: Minimalno 16 kn uz znatne stimulacije ovisno o rezultatima

Studenti za pisanje na lifestyle portalu

Collage.hr

Zagreb

04.01.2017

Satnica: volontiranje

studenticu za rad u caffe baru u Rakitju, Sveta Nedelja

ZoAna Concept j.d.o.o.

Zagreb

31.12.2016

Satnica: 20 kn

Trgovački putnik

Johnstone Media Limited

Zagreb

31.12.2016

Satnica: 25

Procjenitelj nekretnina

Trezor-invest

Zagreb

31.12.2016

Satnica: 25

Učitelj Yoge

Plesni centar Osmijeh

Zagreb

17.12.2016

Satnica: po dogovoru