Zaboravili ste lozinku?
Lapis d.o.o.

Web developer (m/ž)

Zagreb
Ostalo
careers@bylapis.com
Lapis traži talentirane i entuzijastične web programere (m/ž) koji bi se priključili timu u dizajniranju, programiranju i implementaciji novih te održavanju i unapređenju postojećih projekata.

Naš mali tim čine visoko stručni (da ne kažemo genijalni) "core" developeri iz Hrvatske i cijeloga svijeta. Naša inspiracija su izazovi, a naše zadovoljstvo su njihova elegantna rješenja s najnovijim tehnologijama. Ako želite testirati svoje znanje u takvom okruženje i smatrate da posjedujete strast i entuzijazam prema svom poslu, svakako nam se javite!

Opis posla
Ne tražimo da ispunjavate sve navedene uvjete. Pročitajte oglas, zabavno je! Javite poznanicima, tražimo više ljudi!

Vaše znanje i sposobnosti trebamo u:

- izradi frontend web interface-a

- sudjelovanju u backend dijelu, prema potrebi / želji / mogućnostima

- sudjelovanju u razvijanju novih ideja i popravljanju postojećih rješenja

- suradnji s dizajnericom u implementaciji frontend interfacea

- suradnji s ostalim zaposlenicima i konstantnoj razmjeni ideja

- testiranju svega što napravimo

- detekciji i popravljanju (ili reportanje) bugova

- dokumentiranju i držanju svega nabrojanog na gitu

Poželjan je angažman i doprinos u svim našim projektima, raspodjeljen prema trenutnim potrebama.

Poželjno je napredno poznavanje logike programiranja.

Uvjeti:

Tehnologije koje koristimo (više-manje) u web developmentu:

- HTML (HAML, Jade), CSS (SCSS)

- javascript: Node.js, jQuery, Angular, React

- Ruby (Rails) i javascript (Meteor)

Ne morate sve ovo znati (osim HTML-a i CSS-a te osnova javascripta), ali je svakako poželjno ponešto od toga.

Naša platforma je isključivo Linux tako da je njegovo poznavanje prednost.

Što nudimo:

- laptop na korištenje

- besplatna teretana

- 100/100 Mbps internet veza

- linearna organizacija poslovanja

- fleksibilno radno vrijeme

- ugodno, stručno i motivirajuće radno okruženje

- poticanje kreativnosti

- dostupnost modernih tehnologija

- mogućnost napredovanja

- suradnja s najboljim svjetskim stručnjacima u svojim područjima

- cijena sata je 30,00 kn