Zaboravili ste lozinku?
Vipnet

Student u SOHO odjelu prodaje (m/ž)

Zagreb
Ostalo
karijere@vipnet.hr
Student si, a ostao ti je samo diplomski rad ili pokoji ispit?  Dosta ti je žicanja staraca za džeparac i volio bi slobodno vrijeme kvalitetno iskoristiti? Želiš upoznati hrpu novih ljudi sličnih interesa i steći korisno iskustvo? Javi nam se!

Opis posla:
- priprema dokumentacije

- administracija korisnika u Siebel programu

- ostali administracijski poslovi

Uvjeti za kandidate su:

- potrebno prethodno radno iskustvo u administrativnim poslovima
- napredno vladanje paketom MS Office
- aktivno znanje engleskog jezika
- vlastiti studentski ugovor

Ostale informacije:

 Radno vrijeme: svaki dan 9.00 – 17.00 sati ; neograničen period rada

Plaćanje: 25 kn po satu

Edukacije osigurane

Rad isključivo preko vlastitog studentskog ugovora (važeća studentska prava minimalno narednih godinu dana)

Svoje prijave s kratkim životopisom pošaljite na e-mail adresu s NASLOVOM maila "Student u SOHO"

Odabrani kandidati bit će pozvani na intervju, o čijem će terminu biti telefonski obaviješteni. Ostale ćemo zadržati u bazi te kontaktirati kad se ukaže nova prilika.

Pridružite se našem uspješnom timu! Veselimo vam se! J