Zaboravili ste lozinku?
TELE2 d.o.o.

Administrativni poslovi

Zagreb
Ostalo
posao@tele2.hr
Uprava Tele2 traži studenta/icu za rad na administrativnim poslovima.

Mjesto rada: Zagreb, Ulica grada Vukovara 269d

Predviđen vremenski period rada: dulji/neodređeno

Očekivani početak rada: odmah

Opis posla:

- administrativni poslovi (kontrola računa ,rad u excelu)

- kreiranje jednostavnih izvještaja

- razvrstavanje računa

-  kontrola izvještaja

- ostali slični zadaci

Uvjeti:

-   poznavanje rada u excelu

-  dobre matematičke sposobnosti

-  dobre organizacijske vještine

- samostalan u radu

- vlastiti studentski ugovor i studentska prava minimalno godinu dana

- dostupan od 8-16 sati, najmanje 15 dana u mjesecu

Nudimo:

- ugodnu radnu atmosferu, stimulativna primanja.

- cijena sata: 20,00 - 25,00 kn

Molimo studente/ice koji udovoljavaju zahtjevima da svoj CV i molbu pošalju putem maila, uz napomenu „student za administrativne poslove“.U obzir će biti uzeti samo kandidati koji zadovoljavaju gore navedene uvjete.