Prodaja božićnih drvaca (m/ž)

Adrianet

Zagreb

Rok prijave za ovaj posao je prošao.

OPIS POSLA:
Priprema prodajne lokacije s robom; istovar i raspakiravanje i obrada božićnih drvaca,izlaganje, deklariranje, prodaja s konstantnom uslužnošću prema kupcima i njihovom odabiru, pakiranje, te naplata prodanih božićnih drvaca

UVJETI:
Redoviti studenti s vlastitim studentskim ugovorom, bez studentskih i ostalih obveza u periodu prodaje, komunikativni s pregovaračkim i prodajnim sposobnostima, odlučni, sposobni i motivirani studenti koji su spremni na ubrzani radni tempo u predblagdanskom vremenu s vozačkom dozvolom B kategorije i eventualnim vlastitim automobilom ( poželjno, ali nije uvjet ).

NUDIMO SLIJEDEĆE:
Korektan odnos s poslodavcem, prehrana za vrijeme organizirane prodaje, solidna zarada s obzirom na težinu posla, te stimulativna nagrada sposobnim prodavačima. Prilikom razgovora s poslodavcem, pojedine osobe, s obzirom na afinitete bit će odabrane za voditelja prodajne lokacije koje će biti zadužene za kompletnu organizaciju prodaje ( zaduženje, razduženje robe, unapređenje prodaje, konstantna konzultacija s poslodavcem s ciljem krajnje uspješne prodaje, te za to biti dodatno nagrađene.

- Sve odabrane osobe, u užem krugu, bit će obaviještene o vremenu održavanja razgovora s poslodavcem u Zagrebu, koji će se održati u periodu, otprilike 10. – 12. prosinca 2015.

Pogledaj sve poslove

Komentari

Vezani poslovi

Trgovac operater (m/ž)

Germania sport kladionica d.o.o.

Zagreb

31.12.2017

Satnica: 23,00

korisnička podrška na njemačkom jeziku

Media One

Zagreb

31.12.2017

Satnica: 25 kn / h

Volonteri/ke za pisanje na portalu

Udahni.com

Zagreb

31.12.2017

Satnica: volontiranje

Student/ica za vođenje tečajeva engleskog i njemačkog jezika

HalPet d.o.o.

Zagreb

30.11.2017

Satnica: 55 kn/h - 80 kn/h

Poslužitelj pića i toplih napitaka

"O5" obrt za ugostiteljstvo i trgovinu, Veliko Trgovišće

Zagreb

15.11.2017

Satnica: 20-24 kn

Online predavač njemačkog jezika

All 4 You d.o.o.

Zagreb

11.11.2017

Satnica: 60 kn

EU konzultant - početnik

Enerco Solar d.o.o.

Zagreb

10.11.2017

Satnica: Stalno zaposlenje

Anketari za Zagrebačku županiju

Institut društvenih znanosti Ivo Pilar

Zagreb

07.11.2017

Satnica: 40 kn po anketi

Rad na blagajni

Blitz Cinestar

Zagreb

01.11.2017

Satnica: 16,00-20,80 kuna, nedjelje 24,00 kune, blagdani 32,00 kune.