Zaboravili ste lozinku?
Adrianet

Prodaja božićnih drvaca (m/ž)

Zagreb
Ostalo
kazovicadrianet@gmail.com
OPIS POSLA:
Priprema prodajne lokacije s robom; istovar i raspakiravanje i obrada božićnih drvaca,izlaganje, deklariranje, prodaja s konstantnom uslužnošću prema kupcima i njihovom odabiru, pakiranje, te naplata prodanih božićnih drvaca

UVJETI:
Redoviti studenti s vlastitim studentskim ugovorom, bez studentskih i ostalih obveza u periodu prodaje, komunikativni s pregovaračkim i prodajnim sposobnostima, odlučni, sposobni i motivirani studenti koji  su spremni na ubrzani radni tempo u predblagdanskom vremenu s vozačkom dozvolom B kategorije i eventualnim vlastitim automobilom ( poželjno, ali  nije uvjet ).

NUDIMO SLIJEDEĆE:
Korektan odnos s poslodavcem, prehrana za vrijeme organizirane prodaje, solidna zarada s obzirom na težinu posla, te stimulativna nagrada sposobnim prodavačima. Prilikom razgovora s poslodavcem, pojedine osobe, s obzirom na afinitete bit će odabrane za voditelja prodajne lokacije koje će biti zadužene za kompletnu organizaciju prodaje ( zaduženje, razduženje robe, unapređenje prodaje, konstantna konzultacija s poslodavcem s ciljem krajnje uspješne prodaje, te za to biti dodatno nagrađene.

-  Sve odabrane osobe, u užem krugu, bit će obaviještene o vremenu održavanja razgovora s poslodavcem u Zagrebu, koji će se održati u periodu, otprilike 10. – 12. prosinca 2015.
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI
ClueGo Escape Room
Došen Stevo - Paint & Wine, obrt za umjetničko stvaralaštvo i druge usluge
Agencija za komercijalnu djelatnost - proizvodno, uslužno i trgovačko d.o.o.
Projectiva j.d.o.o.
ESPORTS UDRUGA HRVATSKE
Lešković Martin - THE ART OF FUN, obrt za usluge
Žuti mačak d.o.o.
Biočić Ivan - SPECTRE GROUP, obrt za poslovno savjetovanje
Iskonsko Studio
Grubišić Dominik - STEM-online, obrt za edukaciju i druge usluge
LPP Croatia d.o.o.