Prodaja božićnih drvaca (m/ž)

Adrianet

Zagreb

Rok prijave za ovaj posao je prošao.

OPIS POSLA:
Priprema prodajne lokacije s robom; istovar i raspakiravanje i obrada božićnih drvaca,izlaganje, deklariranje, prodaja s konstantnom uslužnošću prema kupcima i njihovom odabiru, pakiranje, te naplata prodanih božićnih drvaca

UVJETI:
Redoviti studenti s vlastitim studentskim ugovorom, bez studentskih i ostalih obveza u periodu prodaje, komunikativni s pregovaračkim i prodajnim sposobnostima, odlučni, sposobni i motivirani studenti koji su spremni na ubrzani radni tempo u predblagdanskom vremenu s vozačkom dozvolom B kategorije i eventualnim vlastitim automobilom ( poželjno, ali nije uvjet ).

NUDIMO SLIJEDEĆE:
Korektan odnos s poslodavcem, prehrana za vrijeme organizirane prodaje, solidna zarada s obzirom na težinu posla, te stimulativna nagrada sposobnim prodavačima. Prilikom razgovora s poslodavcem, pojedine osobe, s obzirom na afinitete bit će odabrane za voditelja prodajne lokacije koje će biti zadužene za kompletnu organizaciju prodaje ( zaduženje, razduženje robe, unapređenje prodaje, konstantna konzultacija s poslodavcem s ciljem krajnje uspješne prodaje, te za to biti dodatno nagrađene.

- Sve odabrane osobe, u užem krugu, bit će obaviještene o vremenu održavanja razgovora s poslodavcem u Zagrebu, koji će se održati u periodu, otprilike 10. – 12. prosinca 2015.

Pogledaj sve poslove

Komentari

Vezani poslovi

Prodajni referent

Nutricius d.o.o.

Zagreb

20.01.2017

Satnica: 20

Studenti za pisanje na lifestyle portalu

Collage.hr

Zagreb

04.01.2017

Satnica: volontiranje

studenticu za rad u caffe baru u Rakitju, Sveta Nedelja

ZoAna Concept j.d.o.o.

Zagreb

31.12.2016

Satnica: 20 kn

Trgovački putnik

Johnstone Media Limited

Zagreb

31.12.2016

Satnica: 25

Procjenitelj nekretnina

Trezor-invest