Profesori engleskog jezika – pripravnik/stručno osposobljavanje (m/ž)

Zona znanja

Zagreb

Rok prijave za ovaj posao je prošao.

Stručna sprema: studenti/ce završnih godina ili apsolventi/ce engleskog jezika
Kvalifikacije: Idealni kandidati posjeduju izrazito razvijene komunikacijske i interpersonalne vještine, visoku razinu motivacije, odgovornost, samostalnost i sposobnost organizacije posla i upravljanja vremenom, napredno korištenje informacijskih tehnologija i aktivno korištenje engleskog jezika najviše razine.

Radno iskustvo: poželjno na relevantnim poslovima

Opis posla: pripravnička godina uključuje pripremu, organizaciju i izvedbu predavanja uz mentora i samostalno, administrativne uredske poslove uz mentora i samostalno

Radno vrijeme: puno radno vrijeme

Mjesto rada: Amruševa 10, 10000 Zagreb

Oblik radnog odnosa: stručno usavršavanje uz zasnivanje stalnog radnog odnosa nakon odrađenog pripravničkog staža u trajanju od godinu dana

Plaća: ovisi o kvalifikacijama i prethodnom radnom iskustvu

Postupak prijave:
Prijave se zaprimaju isključivo putem e- maila s naznakom u naslovu “Profesori engleskog jezika – pripravnici (m/ž)”.
Prijava treba sadržavati životopis na hrvatskom jeziku i motivacijsko pismo na engleskom jeziku.
Kandidati koji zadovoljavaju tražene uvjete bit će pozvani na testiranje koje se sastoji od pisanog dijela u prvom krugu te usmenog dijela u drugom krugu. Testiranje uključuje poznavanje engleskog jezika u govoru, pismu, čitanju i razumijevanju, te sposobnosti i izraženost prezentacijskih, komunikacijskih i organizacijskih vještina.

Pogledaj sve poslove

Komentari

Vezani poslovi

Volonteri/ke za pisanje na portalu

Udahni.com

Zagreb

31.12.2017

Satnica: volontiranje

Konobar/ica

N.A.T.U.R.E.L. usluge d.o.o.

Zagreb

31.08.2017

Satnica: 20

Customer Support Service

Q Experience d.o.o.

Zagreb

01.07.2017

Satnica: 25

Konobar

Madison caffe bar

Zagreb

01.06.2017

Satnica: 25 kn

Vege food na glazbenim festivalima

zelena grana jdoo

Zagreb

01.06.2017

Satnica: 20 -25 kn

Vozač Ubera (m/ž)

Šaravanja Bukovac j.d.o.o.

Zagreb

31.05.2017

Satnica: 60

Studentski posao

Hrvatski Telekom

Zagreb

20.05.2017

Satnica: Minimalno 18 kn uz znatne stimulacije ovisno o rezultatima.

Posao vozaca

Sheep rent

Zagreb

13.05.2017

Satnica: 20

Sezonski posao za konobara/ica

O.U.Istra

Zagreb

13.05.2017

Satnica: 20-25