Zaboravili ste lozinku?
Naton ljudski potencijali d.o.o.

Student / Call agent za prodaju HR usluga (m/ž)

Zagreb
Ostalo
Naton ljudski potencijali d.o.o. za klijenta traži:

Studenta/call agenta za prodaju HR usluga, m/ž
Područje rada: Grad Zagreb/centralni dio

Opis posla:
Kontaktiranje telefonski postojećih i novih klijenata, slanje dopisa, dogovaranje sastanaka, prezentacija i prodaja usluga vezanih za ljudske potencijale, administrativni poslovi po potrebi vezani za prodaju

Uvjeti:
• zapošljavanje preko studentskog ugovora (25,00kn sat rada) ; kandidat treba biti student/studentica redovno upisan
• raspoloživost rada od 09,00-17,00 h te po dogovoru, mogućnost rada na pola radnog vremena ili na određeni broj sati
• mogućnost napredovanja i stalnog zaposlenja nakon završetka studija ukoliko se kandidat pokaže sposoban

Znanja i kvalifikacije: Od kandidata se očekuje:
• VŠS/VSS društvenog ili ekonomskog smjera
• Minimalno godinu dana iskustva rada u prodaji usluga; prednost imaju kandidati koji su radili u prodaji bankarskih, financijskih, telekomunikacijskih usluga te osiguranja, edukacije i sl.
• Kandidat treba biti komunikativan, organiziran, profesionalan
• MS Office paket - izvrsno poznavanje
• B-kategorija je plus, no nije uvjet
• Engleski: srednji stupanj za pismenu/usmenu komunikaciju

Način prijave
• Molimo cijenjene kandidate da se prijave putem Brze prijave te odgovore na tražena pitanja.
• Molimo cijenjene kandidate da pošalju najnoviji i kompletan životopis s kronološki navedenim mjestima rada te kratkim opisom odgovornosti pri svakoj poziciji. Također bismo zamolili da se u životopis poželjno priloži prigodna fotografija novijeg datuma.
• Prijava ide isključivo putem portala POSAO.HR - utoliko molimo da nam se prijave dodatno ne šalju putem elektronske pošte.
• Kandidate izabrane za osobni razgovor u Agenciji kontaktirat ćemo telefonski.
• Molimo samo kandidate koji zadovoljavaju uvjete oglasa da se prijave na navedenu poziciju budući da se traže ciljana znanja.

Za razgovor u Agenciji obvezno je pripremiti:
• eventualne pismene preporuke
• važeću potvrdu o nekažnjavanju

Naton ljudski potencijali d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA UP/I-102-02/14-03/09, URBROJ 524-04-02-01/2-14-6
Minimalna stručna sprema: Viša škola
Strani jezik: engleski
Vozačka dozvola: B
Poznavanje rada na računalu:	napredno
Potrebno radno iskustvo:	jedna godina