PRETRAGA PO KLJUČNOJ RIJEČI:
srebro (11)

Veliki međunarodni uspjeh: studentica Amanda Mlinarić osvojila medalju u streličarstvu

Osim što studira, Amanda Mlinarić se bavi i streljaštvom.

Studentica FER-a postala viceprvakinja svijeta u judu

Na ovogodišnjem Svjetskom prvenstvu za juniore u judu natjecala se i Lara Cvjetko, studentica preddiplomskog studija na FER-u, te je osvojila srebrnu medalju.

Studentica iz Varaždina seniorska viceprvakinja Europe u streličarstvu

Uz srebro na Europskom prvenstvu, Amanda Mlinarić osvojila je i broncu u mješovitoj ekipi.

Hrvatski srednjoškolci na matematičkoj olimpijadi osvojili dva srebra i tri bronce te treće mjesto u ekipnom natjecanju

Mladi hrvatski školarci postigli su zavidne rezultate na 15. Srednjoeuropskoj matematičkoj olimpijadi koja se održavala u Zagrebu do 29. kolovoza 2021.

Hrvatski rukometaši osvojili srebro na Europskom prvenstvu za kadete!

Na Europskom prvenstvu u rukometu za kadete, koje je završilo jučer, 22. kolovoza, u Varaždinu, zlato su odnijeli Nijemci, Hrvati srebro, a Španjolci broncu.

Nekadašnji dobitnik dekanove i rektorove nagrade osvojio srebro na međunarodnom klavirskom natjecanju

Mladi hrvatski pijanist Lovre Marušić ostvario je zavidne rezultate na međunarodnom klavirskom natjecanju u Clevelandu u SAD-u.

Student strojarstva i hrvatski gimnastičar na Olimpijskim igrama odnio srebro!

24-godišnji gimnastičar Tin Srbić osigurao je Hrvatskoj srebrnu medalju zahvaljujući vrhunski odrađenom nastupu na Olimpijskim igrama u Tokiju.

Na Međunarodnoj informatičkoj olimpijadi hrvatski učenici osvojili četiri medalje

Četvorica učenika iz zagrebačke XV. gimnazije osvojili su dvije zlatne, srebrnu i brončanu medalju.

Hrvatske srednjoškolke odnijele zlato i srebro na Europskoj informatičkoj olimpijadi

Hrvatsku su na Europskoj informatičkoj olimpijadi za djevojke predstavljale četiri učenice, od kojih je jedna odnijela zlato, a dvije srebro.

Hrvatski rukometaši osvojili srebro na Svjetskom studentskom prvenstvu u Rijeci

Na 24. održanom Svjetskom studentskom rukometnom prvenstvu odigrane su utakmice u kojima su studenti iz trinaest zemalja svijeta pokazali zašto je važno ulagati u studentski sport te da studiranje nije samo učenje. Uz sve to velik uspjeh ostvarili su i hrvatski studenti.