PRETRAGA PO KLJUČNOJ RIJEČI:
Medveščak (7)

Kako je Zagreb postao najsportskiji grad u Europi

Brojna natjecanja i uspjesi hrvatskih sportaša i klubova osigurali su Zagrebu status sportskog grada.

KHL Medveščak uveo popust za studente!

Od ove sezone KHL Medveščak Zagreb uveo je novitete vezane za ulaznice.

Medveščak sa 6 pogodaka stigao do 6. pobjede u nizu

Nastavlja se niz velikih pobjeda Medveščaka u ledenoj. Novi protivnik Medvjedima bio je Neftekhimik iz Nižnjekamska, koji je ispraćen sa šest pogodaka u mreži dok je s druge strane Barry Brust produžio svoj niz bez primljenog pogotka na tri utakmice.

Bajka u Ledenoj se nastavlja!

Peta pobjeda Medveščaka u nizu, u KHl-u te druga u kojoj je vratar Medveščaka Barry Brust sačuvao mrežu netaknutom. Nakon 60 minuta igre na semaforu je pisalo oku ugodnih 4:0 za Medveščak protiv Avangarda.

Medveščak ne zna za poraz već 4 utakmice

Rusi su prošli 4000 kilometara dug put do Zagreba, ostali bez bodova te s tri paka u mreži napuštaju hrvatsku metropolu.

Medveščak nastavio s pobjedama

Hokejaši Medveščaka su drugu utakmicu zaredom došli do sva tri boda u KHL-u. Nakon što su u četvrtak poslije 60 minuta svladali Jugru, Medvjedi su dva dana kasnije nadjačali i Baris iz Astane.

Medveščak u Ledenoj iznenadio ruski SKA

Medveščak je dugo čekao pobjedu u KHL-u i dočekao je kad to nitko nije očekivao, protiv jednog od favorita za naslov KHL-a, SKA iz Sankt Peterburga. Ova uzbudljiva utakmica u konačnici je odlučena shoot-outom nakon rezultata 3:3 iz regularnog dijela.