PRETRAGA PO KLJUČNOJ RIJEČI:
Europske sveučilišne igre (58)

Predsjednik Milanović na svečanom prijemu pozdravio sportske uspjehe zagrebačkih studenata

Hrvatski predstavnici su na velikim sveučilišnim natjecanjima osvojili ukupno 17 odličja u timskim i individualnim sportovima, a Sveučilište u Zagrebu postalo je najuspješnije europsko sveučilište po broju osvojenih odličja.

Zagrebački studenti sportaši rasturili na Europskim sveučilišnim igrama: osvojili najviše medalja!

Velik uspjeh studenata sportaša Sveučilišta u Zagrebu na 5. Europskim sveučilišnim igrama u Łódźu – osvojeno ukupno 14 medalja.

Europske sveučilišne igre vjerojatno se ipak neće održati ovog ljeta u Beogradu

Peto izdanje Europskih sveučilišnih igara nakon više slučajeva odgađanja gotovo sigurno neće se uopće održati zbog pandemije koronavirusa.

Sveučilište u Zagrebu ovog ljeta u Beogradu brani titulu najboljeg europskog sportskog sveučilišta

Sveučilište u Zagrebu ovog ljeta u Beogradu brani titulu najboljeg europskog sveučilišta, koja mu je dodijeljena 2016. i 2019.

„Iako je sve nekako u znaku novca, uvjeren sam da još uvijek postoji 'romantika' u sportu i vjerujem da će uvijek postojati."

Simpatični nam je Antun u intervjuu pokazao da ne moramo biti visoki da bismo bili veliki.

Hrvatski parasportaši oduševili na Europskim sveučilišnim igrama

Na ovogodišnjim Europskim sveučilišnim igrama prvi su se put natjecali i studenti s invaliditetom.

Zagrepčani sveučilišni prvaci u futsalu

Futsalska ekipa Sveučilišta u Zagrebu na domaćem terenu okitila se zlatom nakon pobjede protiv Sibirskog državnog sveučilišta.

Košarka: Djevojke sa Sveučilišta u Zagrebu zlatne, dečki srebrni

Košarkašice su sjajnom završnicom došle do zlata, dok su Litvanci bili ipak prejaki za zagrebačke košarkaše.

Riječke rukometašice dramatičnim preokretom do europskog zlata

Litavke su u utakmicu ušle puno bolje te odmah ostvarile prednost koju su Riječanke prestigle na samom kraju, u 57. minuti utakmice.

Riječani su europski prvaci u vaterpolu!

Turnir iz snova za hrvatske predstavnike obilježili su i dečki sa zagrebačkog i splitskog sveučilišta, koji su osvojili drugo, odnosno treće mjesto. Riječke vaterpolistice osvojile su srebrnu medalju.