Sveučilišno prvenstvo u odbojci

FER-ovci najbolje igraju odbojku

Odbojkaši Fakulteta elektrotehnike i računalstva osvojili su prvo mjesto u Sveučilišnom prvenstvu. U finalu su svladali ekipu Filozofskog fakulteta s 3:1 u setovima.

Odbojkaši Fakulteta elektrotehnike i računalstva osvojili su prvo mjesto na Sveučilišnom prvenstvu. U finalu su svladali ekipu Filozofskog fakulteta s 3:1 u setovima. FER je tako turnir okončao bez ijednog poraza.

U polufinalu su FER-ovci lako prošli Kineziološki fakultet, dok je ekipa Filozofskog fakulteta na isti način svladala PMF.

Treće mjesto osvojili su odbojkaši s Kineziološkog fakulteta, koji su u utakmici za treće mjesto pobijedili ekipu s Prirodoslovno-matematičkog fakulteta 2:1 u setovima.

Inače, u natjecanju je sudjelovalo jedanaest ekipa, koje su bile podijeljene u dvije skupine. Prvoplasirani su u svojim skupinama bili Filozofski fakultet i FER i oni su se plasirali izravno u polufinale. Tamo su im se pridružili Kineziološki fakultet i PMF nakon što su u četvrtfinalu svladali TVZ, odnosno Građevinski fakultet.

Sve rezultate razigravanja po skupinama i u „knockout fazi” možete vidjeti ovdje.